Di@blovo doupě

Vítejte v doupěti samotného Di@bla

AviConverter 3.0

Jak na video v MP4 - AviConverter 3.0Zkusím zde sestavit jednoduchý návod, na konverzi video pro MP4 přahrávače. Zjistil jsem, že hodně lidí má problém dostat video do svého přehrávače, aby ho přehrávač PŘEHRÁL.

Tento návod je 100% funkční na MP4 přehrávače s rozlišením displaye 320x240.Největším problémem pro přehrání videa v MP4/MP3 přehrávači je jeho konverze. Pokud vlastníte přehrávač, ke kterému potřebujete AviConverter 3.0 a nevíte si rady jak video v přehrávači zprovoznit tak jste na správném místě.

Pokud nemáte tenhle program na CD nebo uložené v počítači, můžete ho stáhnout zde.


Určitě hromada z vás s tímhle prográmkem pracovala ale nedopracovala se k výsledku, protože to prostě nejelo, nešlo, no prostě to nefungovalo.

Aby tenhle Convertor fungoval správně, je nutné dodržet několik bodů:

1. Obrovskou chybou tohoto programu je, že nepodporuje čekou diakritiku, to znamená, že veškerý obsah, videa, nesmí mít v názvu čárky háčky. Odstraňte z názvu veškerá znaménka a pojmenujte video třeba movie.

2. Cesta k souboru, k videu, které budete chtít převést nesmí také obsahovat žádné háčky, čárky atdd.. . Čili video, které chcete překonvertovat zkopírujte do složky v Mistním disku. Jaký název přiřadíte složce je vaše věc, ale nesmí obsahovat žádnou diakritiku.

Návod je plně funkční pro tyhle přehrávače:


PROFESSOR GSM-402A/4 GB

Revolt MP42402R 4 GB

EU3C Infinity


Veškeré dotazy, připomínky, dodatky MP4 přehrávačů pište do diskuze dole.

  

Video nesmí mít v cestě žádný háček, čárku. Pokud vyberete stejnou složku pro uložení
souboru, nezapomeňte soubor přejmenovat v položce Target File Name.